Kde kúpim náhradné predné kolesá na kočík Baby Design Husky?

Zodpovedané
24. nov 2022

Ahoj,

pred dvomi rokmi sme si kúpili trojkombináciu Baby Design Husky 03 2020 cez mravcek.eu.

Tento rok sa nám na ňom pokazili predné kolesá. Pneumatiky už nejde nafúkať, sú úplne zošúchané a chcela by som ich vymeniť za nové. Lenže tento druh kočíkov sa už nevyrába. Možno lepší od Husky, ale nie presne tento istý model. Na internete som žial nenašla taký istý typ kolies.

Na našom kolese sa píše číslo a celá tá časť je určená podľa tohto typu: 210X36-153 IA-2886-01 INFLATE TO 28 P.S.I. (1.9Kgf\cm2) (190kPa).

S manželom sme hľadali všade. Dokonca aj v Čechách.

Vieš nám pomôcť?

Náhradný diel potrebujeme na obidve predné kolesá.

Ďakujem

Ahoj,

určite sa obráť priamo na výrobcu Baby Design alebo Espiro, pretože ich modely kočíkov sú totožné. Espiro spolu so značkami Baby Design a Bomiko patrí pod Baby Design Group.

Napíš im správu na email, ktorý nájdeš na ich web stránke (úplne dole). Môžem povedať, že mám s nimi dobré skúsenosti. Vždy, keď som im písala, tak odpovedali do 2 dní. A väčšinou vedia poskytnúť náhradné diely.

Predpokladám, že budú mať aj Tvoje kolesá. A to buď v celku ako jeden kus, alebo možno budú aj samostatné duše a plášť.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally