Kde kúpim originálne madlo na Baby Jogger City Mini Zip?

Zodpovedané
23. jan 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom madla.

Je možné niekde kúpiť originálne madlo na Baby Jogger City Mini Zip?

Zdá sa, že ho už nepredávaju.

Existuje nejaké iuniverzálne, ktoré by mi ku kočíku pasovalo?

Ďakujem

Ahoj,

madlo na Tvoj kočík Baby Jogger City Mini Zip sa už nepredáva.

Kočíky značky Baby Jogger majú špeciálny zacvakávací systém na bokoch športového sedadla a nie je možné naň dať univerzálne madlá. Tie sú totiž častokrát ukončené sponou, ktorá sa má zacvaknúť na tyč konštrukcie. Zip však voľnú tyč konštrukcie nemá, pretože je obalená látkou.

Odporúčam Ti spojiť sa s bývalými predajcami, prejaviť záujem o tovar a možno budeš mať šťastie. Predajcovia majú veľmi dobré kontakty a často vedia zohnať aj tovar, ktorý má už ukončený predaj alebo výrobu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally