Kde kúpim seat pack na Cybex Priam 3?

Zodpovedané
10. nov 2022

Ahoj,

mám Cybex Priam 3.

Kde si môžem kúpiť seat pack?

Ďakujem

Ahoj,

niektoré farby Seat Packov k zakúpeniu na Cybex Priam 3 má ešte výrobca na svojej oficiálnej stránke. Inak budeš musieť pohľadať na internete. Možno ich ešte niektorý z e-shopov bude mať na sklade, prípadne pozri bazárové ponuky.

https://shop.cybex-online.com/en/gr/limited-off...

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally