Kde kúpiť adaptéry ku kočíku Kinderkraft Prime?

Zodpovedané
19. apr 2022

Ahoj,

mohla by si mi prosím poradiť, kde by som zohnala adaptéry ku kočíku Kinderkraft Prime 2019 2019 na autosedačku Cybex Aton 5?

Pôvodné sme niekde stratili počas sťahovania.

Ďakujem

Ahoj,

adaptéry sú súčasťou iba kočíka v sete 3v1 alebo k samotnej autosedačke Kinderkraft Mink. Samostatne sa zaobstarať nedajú.

Možností máš niekoľko:

  • Kontaktovať distribútora/servis - www.kinderkraft-eshop.cz.
  • Napísať do obchodov, ktoré kočík či autosedačku predávajú, či by bolo možné objednať adaptéry dodatočne. Väčšinou by to nemal byť problém.

Držím palce, nech sa podarí! Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia