Kde zoženiem náhradné kolieska alebo plášte na kolieska na kočík Tutek Turran Silver?

Zodpovedané
19. feb 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom náhradných koliesok.

Kde zoženiem náhradné kolieska alebo plášte na kolieska na kočík Tutek Turran Silver?

Naše kolieska sme zodrali na blate.

Ďakujem

Ahoj,

takéto veľké plášte a aj duše na priemer kolesa 37 cm, ktorý má Tvoj kočík Tutek Turran Silver bežne kúpiš v cyklo obchodoch. Veľkosťou sú podobné priemeru kolesa detských bicyklov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally