Kde zoženiem pláštenku na Cybex Priam 3?

Zodpovedané
1. apr 2022

Ahoj,

zháňam originál pláštenku na Cybex Priam 3 na športové sedenie. Ale nikde sa nedá zohnať.

Nevieš náhodou, ktorá by mohla pasovať?

Mám možnosť mať pláštenku od Cybex Mios, ale neviem či pasuje.

Ďakujem

Ahoj,

originálna pláštenka bola súčasťou kočíka, samostatne sa nepredáva. Nemal by byť problém ju objednať. Skús napísať buď oficiálnemu distribútorovi Cybex alebo predajniam so servisom (napríklad Vanda store).

Na model Cybex Priam 3 sedí aj pláštenka z nového Cybex Priam 4. Pláštenka od Cybex Mios bohužiaľ nesedí úplne, lebo jeho športiak je menší a užší.

Držím palce, nech sa podarí! Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia