Kedy používať nánožník na hlbokej vaničke?

Zodpovedané
26. okt 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom nánožníka.

Za akého počasia používať nánožník (kryt) na hlbokú vaničku?

Ďakujem

Ahoj,

nánožník alebo kryt na hlbokú vaničku sa väčšinou používa v chladnejšom jarnom, jesennom alebo zimnom období. Niektoré sú vodeodolné, takže je možné ich použiť ako ochranu pred dažďom, vetrom, či chladom.

Niektoré mamičky ich v zimnom období, keď majú dieťa vo fusaku už potom nepoužívajú. Niektoré ich použijú aj tak. Je to veľmi individuálne.

Ja osobne som ho používala na kočíku pravidelne v chladnejšom jarnom, jesennom a zimnom období, aj keď som mala dieťa vo fusaku. Koncom jari, keď už bolo teplejšie, tak som mala dieťa prikryté dekou a nanožník na hlbokej vaničke.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally