Kedy vyjdú novinky - Zopa Move 2020? Neviem, či to stihnem do termínu

Zodpovedané
6. mar 2020

Mam zaujem si tento kociar zakupit, ale termin mam uz o 2 mesiace. Neviem, ci to stihnem.

Ahoj,

Zopa Move verzia 2020 už prakticky vyšla, otázne je zásobovanie a dostupnosť. Ja konkrétne ti presnú odpoveď nedám - keďže neviem ani, kde objednávaš, ani ako práve tam sú na tom. Moja rada bude znieť - telefonicky, prípadne mailom sa v konkrétnej predajni informuj, či ju majú skladom prípadne kedy ju budú mať skladom. Druhá vec potom je premyslieť, či ti stojí za to riskovať, alebo pôjdeš niekam po iný model, ktorý je na sklade.

Zopa Move

A ešte jedna malá podporná infoška - s bábom ani hneď po pôrode von nepôjdeš. Obvykle je to minimálne dva tt po (zhruba, samozrejme záleží od maminky), takže aj keď v deň termínu ešte kočík doma nebude, nie je to žiadna katastrofa 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli