Kočiar do 800 €, trojkombinácia, oválna vanička, aj na horší terén a nie ťažký (vynášanie do bytu, auta)

Zodpovedané
29. júl 2020

Ahoj,

pred časom som ti písala správu o kočiar, ktorý si neviem vybrať. Tú moju otázku som zle sformulovala - a preto si mi nevedela tak presnejšie poradiť. Chcem doplniť moju predchádzajúcu otázku, aký kočiar si kúpiť.

Takže chcela by som kočiar do 800 €, trojkombináciu, aby vydržal aj horšie terény a po čase sa nerozhegal 🙂 Bolo by dobré, aby ho zvládlo aj ďalšie dieťa. 🙂

Aby mal okrúhlu vaničku - nie rovnú, tento štýl sa mi páči viac. A veľmi by som chcela, aby kočiar nebol ťažký - kvôli ťahaniu ho do bytu a auta.

Ďakujem za odpoveď 🙂

Ahoj,

tá požiadavka oválnej vaničky to dosť zužuje na skoro samé poľské typy, čo je trochu ťažké odporučiť tak, aby aj vydržali na druhé dieťatko.

Skúsim predsa len niečo iné - napríklad Neonato Slick je vcelku obľúbená alternatíva, a tiež je fajn zaoblený.

Neonato Slick

Za cca 850 (350 podvozok + 500 za set nadstávb) vieš zohnať aj Cam Techno, čo je vcelku zaujímavá a aj zaoblená voľba. Oba tieto nepľské ale nie sú vyslovene terénne, aj keď kde čo zvládnu.

Cam Techno

Z toho robustného a aj na zásadnejšie nerovnosti vhodného typu (Poliakov) kuk značku Bebetto.

Bebetto Torino 2015

Bebetto Nitello

Bebetto Tito

Bebetto Pascal 2014

Bebetto Bresso

Ďalej napríklad niektorú z Premium edícií, prípadne Anex Quant je ocenený, oválny a dosť moderný typ.

Anex Quant

Tutis Uno je tiež taký zaujímavejší typ.

Tutis Uno

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli