Kočík so zabudovaným - integrovaným stupienkom príp. lavičkou - u Baby Jogger City Select Lux mi vadí sedadlo na predných kolesách

Zodpovedané
21. dec 2020

Ahoj Eli,

dakujem za odpoved ohladom Auatlen Entourage kocika (https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...).

Vedela by si mi poradit kocik, kde je uz zabudovany stupienok/skejt? Aby skate nemal vlastne kolieska - nebol oddeleny. Dokonca idealny by bol, aj aby mal taku lavicku na sedenie. Pacil sa mi Austlen a aj Graco uno2duo, ale ani jeden u nas nedostat. Tu som zatial nasla Baby Jogger City Select Lux, ale az tak sa mi nepozdava, pretoze sedadlo je na prednych kolieskach.

Dakujem pekne

Ahoj,

hľadať kočiarik so stupienkom, ktorý je vbudovaný je jasné, že nebude ľahkou úlohou. S lavičkou to bude ešte väčší problém. Také kočíky naozaj poznám iba dva.

A to aj tebou spomínaný Baby Jogger City Select Lux.

Baby Jogger City Select Lux

Alebo potom Quinny Hubb.

Quinny Hubb Mono

Obidva sú to typy, kde je v takom prípade lavička vzadšie a súrodenec vpredu - nižšie pri kolesách. To je žiaľ, mimo stupienka oddeleného za kočíkom, ktorý zavadzia, asi jediný realizovateľný spôsob, ktorý je aktuálne pre nás dostupný, bohužiaľ.

Bezlavičkové integrované stupátka nájdeš potom napr. na Peg-Pérego Pliko.

Peg-Pérego Pliko P3 Compact

No dostať už je len bazárovo.

Ja som dieťa položila aj na spodnú plošinu modelu Seed Papilio - v stoji aj v sede, tak aj to ti viem odporučiť ako možné riešenie.

Seed Papilio

A ak ti ide hlavne o sedenie staršieho dieťaťa, zváž aj Phil&Teds kočíky. Tie zadné sedadlá sú možno tak nejak skryté a nepôsobia neviem ako. Ale dieťa si posedí, kočík nie je extrémne dlhý a ešte aj ovládanie ujde.
Inak potom ostávajú len klasické double kočíky - dve reálne sedadlá vedľa seba, napr. u bazárového Bugaboo Donkey.

Bugaboo Donkey 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli