Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Peg-Pérego Pliko P3 Compact

Popis

Peg-Pérego Pliko P3 Compact je robustnejší golfový kočík s vlastnosťami približujúcimi sa plnohodnotnému športiaku. Odpružená konštrukcia je vďaka štyrom zdvojeným kolesám stabilná. Skladá sa o niečo kompaktnejšie teleskopickým spôsobom, v zloženom stave samostatne stojí pre jednoduchšie uskladnenie. Zadnú plošinku možno využiť ako prídavný stupienok pre staršieho súrodenca - unesie až 20 kg.

Polstrované sedadlo je dostatočne priestranné aj pre staršie dieťa. Keďže ho môžeš napolohovať až do ľahu, je vhodné prakticky od narodenia. Pre komfort novorodeniatka je však vhodnejšie použiť vymedzovaciu vložku či vložnú tašku. V slnečných dňoch oceníš striešku, ktorá sa dá plne sklopiť.

Pomocou vyklopiteľných úchytov G-Matic systému dokážeš ku Pliko P3 pripojiť aj autosedačku pre vytvorenie cestovného systému. V ponuke je ako Peg-Pérego Pliko P3 Compact Classico bez výbavy či Peg-Pérego Compact Completo s nánožníkom a pláštenkou. Staršie modely spoznáš podľa striešky s uzatvárateľným náhľadovým okienkom s vreckom na klope.

Dostupný bol aj ako modulárna trojkombinácia s pripojiteľnou hlbokou vaničkou Pliko P3 Compact On Track Modular. Autosedačku i hlbokú vaničku bolo možné nakliknúť na kočík s nasadeným sedadlom, ale aj po jeho vyvlečení a odpojení chrbtovej opierky.

Parametre

Typ
golfový, dvojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
8,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
102,5 × 54 × 86
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
98 × 43,5 × 34
Pôvod značky
Taliansko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre