Kombinované kočíky značky Camarelo alebo Touragoo - ktorú by si doporučila do horšieho terénu?

Zodpovedané
16. okt 2020

Ktorú by si odporučila - prípadne aj model - do horšieho terénu? Hľadám 2 kombi.

Ahoj,

Camarelo verzus Touragoo - to sú dve lacnejšie značky pre ozaj nenáročné mamičky. Ak hovoríme o tých klasických robustných kombinovaných modeloch, ja by som z ohľadu športovej časti nepreferovala ani jednu.

Camarelo Malaga

Camarelo Dakota

Touragoo Mars

Touragoo Ramble 4

Ak, tak ti odporúčam niečo len hlbokú časť a nečakať až tak veľa do športiaku, alebo pozrieť čisto hlboký Bexa Light (Fresh).

Bexa Light

Ale inak, ak teda trváš na týchto dvoch značkách, odporučím odskúšať si a vybrať, ktorý ti sadne. Bude to podobné, vo výsledku, tak nech si dizajnovo a pocitovo spokojná.

Ak ale teda celú kombináciu, odporučím skôr pozerať na značku Bebetto. Majú o čosi praktickejšie športiaky. Samozrejme aj tu treba rátať s neskladnosťou. Pozri napríklad tieto:

Bebetto Nico Estilo Pro

Bebetto Luca 2018

Bebetto Torino 2015

Bebetto Nitello

Bebetto Pascal 2014

Bebetto Flavio

A pre lacnejší no praktický model s hojdaním aj na horší terén by som pozrela aj bazárový Britax Go Big.

Britax Go Big

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli