Kombinovaný kočík aj do terénu a na každodenné skladanie

13. mar 2019
Dobry den,

cakame prve babatko a potrebovala by som poradit, nakolko nemam vobec prehlad. Potrebovala by som kombinovany kocik taky, aby sa dal hlavne velmi dobre a rychlo zlozit/rozlozit, nakolko byvame mimo mesta a skladanie bude na denno dennom poriadku... Teren - mierne kopcovity, lepsie aby bol do terenu. Prosim o tipy na 3- kombinaciu.

Dakujem za radu !
Ahoj!

Ak budeš kočík každodenne skladať a vykladať, určite a jednoznačne potrebuješ taký, ktorý nie je ťažký a po zložení nie je veľký - inak to bude po čase neskutočne na nervy. Preto by som tieto vlastnosti prioritozovala, a k nim sa snažila pridať nejaký ten výkon v teréne.

Za mňa je top voľbou na toto použitie novíínka Jané Kendo. Správa sa ako mestský kočík v zmysle, že je relatívne malý a kompaktný, no pre prechod nerovnosťami ho vybavili odolnými, odpruženými kolesami s výrazným dezénom,takže zvládne aj terén. Ja by som pre tvoje potreby investovala do tohto modelu - dokonca aj vaničku má skladaciu.

Ak z akýchkoľvek dôvodov Kendo nechcela, možnosťou by mohol byť Valco Snap Ultra Tailormade s dokúpenými Sport nafukovacími kolesami, prípadne tiež Cybex Balios S (ten je však skôr mestskejší).

Všetky si vieš doskladať do trojkombinácie, takže sa nezľakni, ak ich nenájdeš rovno v sete troch. Niekedy je lepšie ich objednať zvlášť - vyjde to dokonca často lacnejšie, resp. objednáš iba prvky, ktoré skutočne potrebuješ.
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli