Kombinovaný kočík Baby Active Musse a Camarelo Sirion. Čo mi odporučíš?

Zodpovedané
4. máj 2020

Ahoj,

chcem sa opytat na tieto dva kociky. Su uplne odlisne, velmi sa mi paci Baby Active vo farbe pastel, len mi pride užšia vanicka, neda sa predlzit strieska, a ci sa mi tam zmesti dieta este v zime s fusakom (termin mam jun).

Camarelo mam už doma, je priestranny, odpruzeny, vanicka velka, no chcem ho vymenit. Preto sa pytam na nazor odbornika, ze co mi odporucis z tychto dvoch.

Dakujem

Ahoj,

BabyActive značku ja moc nemusím. Prídu mi často menej kvalitné, že sa postupne kazia.

Tento model je novší, dizajonovo pekný, ale kvalitou to asi nebude úplný top a presne ako sa ti s ním bude po čase manipulovať sa ešte nedá odhadnúť.

Váha BabyActive Musse je každopádne fajn tiež, vanička si myslím že postačí určite, aj keď nie je obrovská je to úplne ok (a neuvádzaš, kedy sa ti malé narodí). A športiak taký priemer, nič extra ale ani nie úplne malý.

BabyActive Musse

Ja by som si ho oproti Camarelo Sirion určite vybrala skôr. Na druhú stranu by som ešte skôr potom vybrala nejaký iný, trochu praktickejší model a nezameriavala sa len na výzor a hlavne nie na vaničku. Športiak neskôr zaváži viac a na dlhšie.

Camarelo Sirion

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli