Kombinovaný kočík Baby Active Musse a Camarelo Sirion. Čo mi odporučíš?

Zodpovedané
4. máj 2020

Ahoj,

chcem sa opytat na tieto dva kociky. Su uplne odlisne, velmi sa mi paci Baby Active vo farbe pastel, len mi pride užšia vanicka, neda sa predlzit strieska, a ci sa mi tam zmesti dieta este v zime s fusakom (termin mam jun).

Camarelo mam už doma, je priestranny, odpruzeny, vanicka velka, no chcem ho vymenit. Preto sa pytam na nazor odbornika, ze co mi odporucis z tychto dvoch.

Dakujem

Ahoj,

BabyActive značku ja moc nemusím. Prídu mi často menej kvalitné, že sa postupne kazia.

Tento model je novší, dizajonovo pekný, ale kvalitou to asi nebude úplný top a presne ako sa ti s ním bude po čase manipulovať sa ešte nedá odhadnúť.

Váha BabyActive Musse je každopádne fajn tiež, vanička si myslím že postačí určite, aj keď nie je obrovská je to úplne ok (a neuvádzaš, kedy sa ti malé narodí). A športiak taký priemer, nič extra ale ani nie úplne malý.

BabyActive Musse

Baby Active Musse (v základnej edícii s prívlastkom Ultra) je moderný, robustnejší kombinovaný kočík dizajnovo inšpirovaný high-endovým Cybex Priam-om. Zaujme v prvom rade špecifickým - výrazným lookom poťahov v kombinácii s lesklou, v zadnej časti zdvojenou konštrukciou (dostupná je aj špeciálna edícia Rose) a ďalšími metalickými detailmi, ale aj relatívne nízkou váhou i dostupnou cenou. Inšpiráciu podčiarkuje aj kvetovano-vzorované Rose prevedenie či hlboká vanička s panoramiatickým odkryím veľkých sieťovaných častí, výborne preto odvetrávaná na leto.

Hlboká vanička ponúka dostatok priestoru i striešku s výrazným šiltom. Tak ako vaničku, aj do ľahu polohovateľné športové sedenie môžeš na konštrukciu nakliknúť v oboch smeroch - a jeho strieška rovnako umožňuje odhalenie vetracích častí. Ku 2v1, 3v1 či 4v1 (s isofixovou základňou) kombinácii patrí aj kompletná základná výbava: podložka, nánožník na obe nadstavby, pláštenka a prebaľovacia taška.

Ja by som si ho oproti Camarelo Sirion určite vybrala skôr. Na druhú stranu by som ešte skôr potom vybrala nejaký iný, trochu praktickejší model a nezameriavala sa len na výzor a hlavne nie na vaničku. Športiak neskôr zaváži viac a na dlhšie.

Camarelo Sirion

Camarelo Sirion je kombinovaný kočík na robustnej, v zadnej časti dvojnásobne odpruženej konštrukcii s nafukovacími kolesami. Ku štruktúrovaným či vzorovaným poťahom nadstávb ladí aj nákupný košík. Športové sedadlo s robustnou predĺžiteľnou strieškou môžeš polohovať až do ľahu. Jeho súčasťou je podložka. Výraznú striešku s dvojitým šiltom nájdeš aj na hlbokej časti. Obe nadstavby majú vlastný nánožník a dajú sa na konštrukciu nasadiť v oboch smeroch jazdy. Voliteľnou autosedačkou možno kočík doplniť o cestovný systém.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli