Kombinovaný kočík do malého auta a vysokých rodičov + vanička vynášaná na štvrté poschodie

Zodpovedané
17. dec 2019

Ahoj!

Vedela by si nám prosím poradiť vhodný kočík podľa nasledujúcich kritérií?

*bábo sa nám narodí v máji, čiže uprednostňujem modely, ktoré je možné zakúpiť v bledšej farbe (kvôli horúčavám v lete)
*máme záujem o dvoj-, prípadne trojkombináciu
*máme maličké auto (Peugeot 206) a samozrejme potrebujeme, aby sa kočík zmestil i do kufra
*obaja s manželom sme skôr vyšší (175 a 188 cm)
*bývame na štvrtom poschodí bez výťahu, čiže ideálne, keby bola vanička - hlboká časr taká, aby som ju dokázala vyniesť do bytu
*uprednostňujeme nafukovacie kolesá

Uvedomujem si, že tieto kritériá sú asi dosť náročné, no, žiaľ, tak sa veci majú 🙂 Nepotrebujeme žiadny najnovší model, kľudne môže byť kočík spred roka, dvoch či troch.

Vopred veľmi pekne ďakujem za každú radu 🙂

Ahoj,

ja osobne by som v prvom prípade uvažovala o niečom ako Valco Snap Ultra Trend s dokúpenými nafukovacími kolesami Sport. Ľahký a relatívne skladný, ale pritom s možnosťou nafukovacích kolies, po ktorých túžite. A zakúpiť sa dá aj v bledosivej.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Mimo neho by som zvážila aj (tiež možný bledosivý či bledozelený) Easywalker Charley, ktorý síce má kolesá menšie a nenafukovacie, ale spĺňa kritériu skladnosti i ľahkosti skvele - a jazdné vlastnosti sú tiež super.
Jeho brat Easywalker Mosey+ by tiež bol fajn a aj keď bez nafukovačiek, tak má aspoň kolesá väčšie.

Easywalker Charley

Easywalker Mosey+

Z bazárových by som pozrela aj na Baby Jogger City Versa GT alebo City Premier. Tam bude asi problém svetlejšia farba (ale dá sa nájsť).

Baby Jogger City Versa GT

Baby Jogger City Premier

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli