Kombinovaný kočík Indigo Marco City Fusion - skúsenosti?

3. júl 2019
Dobrý deň, chcem sa opýtať. Máte skúsenosť s praktickosťou kombinovaného kočíka INDIGO MARCO CITY FUSION?
Ďakujem!
Ahoj!

Indigo Marco vo farebnej variácii City Fusion je z tých lacnejších, robustnejších modelov poľského typu. Vo verzii s hlbokou vaničkou je to prijateľný, aj v teréne dobre ovládateľný kočík. Neočakávala by som veľa od použitých materiálov - je to model pre nenáročných rodičov. Rovnako športová časť nie je nič extra - menšie rozmery a kratšia strieška plus celková mohutnosť a iné ťažisko s kočíkom s nasadeným športiakom podľa budú dôvodom na neskoršiu výmenu za ľahší, praktickejší a priestrannejší športiak.

Mne osobne to príde ako nie veľmi prepracovaný kočík, vhodný a ko budgetová voľba na začiatok, najmä s vaničkovou nadstavbou. Ale ako niečo, čo ti vydrží v pohodlí celé kočíkovacie obdobie, skôr nie. Takisto by som si zaobstarala jednoznačne vajíčko lepšej značky, ktoré bude nielen komfortnejšie pre dieťa, ale hlavne bezpečnejšie a testované.

Aj v tejto cenovej relácii by som si ale zvolila asi niečo ľahšie, prepracovanejšie a s lepším športiakom - možno Kinderkraft Prime, alebo z mestských kočíkov napr. Moon ReSea či Muuvo Quick.
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli