Kombinovaný kočík na zimu, nízky, kvalitný, bez korýtka

Zodpovedané
3. júl 2020

Milá Eli,

prestudovala som vela odpovedi v tejto poradni a boli ozaj uzitocne, napriek tomu by som sa aj ja chcela postavit do radu o radu 🙂

Hladam kombinovany kocik pre oktobrove babatko, ktory by mal splnat tieto parametre:

  • nizsi (lebo aj ja som nizka)
  • kvalitny, lahky a spratny
  • s dostatocne hlbokou a priestrannou vanickou (zimne dieta)
  • gumene kolieska
  • sportova cast bez korytkoveho sedenia
  • na cene az tak nezalezi

Podla predchadajucich odpovedi som predbezne "guglila" Joolz Hub (tym, ze je to starsi model neviem, ci ho najdem niekde na predajni). Pozdava sa mi aj Anex, ale asi mam trosku predsudky voci polskej znacke.

Moj povodny favorit bol Bugaboo Fox (nebyt toho korytka v sportovej casti); Moon tiez nie je zly dizajnovo (az na tu latku), ale citala som, ze je dost tvrdy...

Vopred dakujem za akekolvek tipy.
M.

Ahoj,

Joolz Hub jednoznačne nie je nejaký starší model, takže by som sa nijak zásadne nebála. Čo sa týka prítomnosti na predajni, veď si zavolaj do shopov, kde ho majú na stránke. Verím, že bude aj na predajni, ale pred cestou by som si to overila. Je to predsa len žiadaný a moderný, funkčný a kvalitný kočík, také predsa obvykle ukazujú.

Joolz Hub+

Emmaljunga NXT60 F je ďalším nižším, extra kvalitným a odolným kočíkom, aj keď váha už je tam vyššie.

Emmaljunga NXT60 Flat

Teoreticky by ti mohol vyhovieť aj Cybex Priam, aj keď už väčší, ale jednoznačne ok aj pre nižšie osoby.

Cybex Priam 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli