Kombinovaný kočík od narodenia, ľahký, skladný a neopozeraný 🙂 - bez cenového obmedzenia a kľudne aj zo zahraničia

Zodpovedané
31. júl 2020

Ahoj Eli,

Vedela by si mi odporučiť pekný, neopozeraný kočík? Vanička nemusí byť extra veľká, bude to zimné bábätko, takže verím že sa zmestí 🙂

Športová časť aby sa skladala spolu s konštrukciou. Nech nie je príliš veľký po zložení a ani ťažký. Síce som vysoká (170 cm) ale dosť chudá, tak nech sa zbytočne netrápim pri nakladaní do kufra. Korýtko môže ale nemusí byť, to mi je jedno. Kolesá nemusia byť extra veľké, budem s ním chodiť len po meste, chodníkoch...

Pri prvom som mala Joolz, no tie zadné kolesá mi prišli zbytočne veľké, a tiež bol dosť veľký po zložení (a aj dosť opozeraný). Asi by som sa chcela vyhnúť kočíkom ako Cybex Priam, Bugaboo Fox, s tými sa v poslednom čase roztrhlo vrece.

Pozerala som seed papilio, niektoré Stokke, Mima Xari, Gesslein FX4, ale pri žiadnom som nepovedala 100% áno.

Vieš niečo odporučiť? Cenový limit nemám, kočík budem používať každý deň, predpokladám, že s otočným modelom si vystačíme tak na 1,5 roka - len aby ma po mesiaci neomrzel 🙂 Kľudne to môžu byť aj nejaké limitky či značky, ktoré na Slovensku nie sú dostupné, viem si ho kúpiť aj v zahraničí 🙂

ĎAKUJEM ❤️❤️

Ahoj,

ak cena a dostupnosť ma SK nie sú limitujúcimi faktormi, určite by som pozerala na tebou spomenutý Seed Papilio - absolútne neopozeraný (mám očekované aj v zahraničí, kde sú aj na špecialitky viac) a jazdne fantastický. Na druhú stranu, nie je úplne ľahulinký na nakladanie do auta, ale je to OK a absolútne zvládnuteľné, najmä ak budeš nakladať s oddeleným sedadlom.

Seed Papilio

Okrem neho mi aj Gesslein FX4 príde skvelý - kvalita a skoro nikto ho nemá. A k tomu nie je vôbec ťažký! Takže jednoznačne jeden z top favoritov.

Gesslein FX4 Life

Z u nás málo dostupných veľmi silno odporučím Uppabbay Cruz - tú najnovšiu, druhú generáciu. V USA je omnoho bežnejší, ale v našich končinách ho skoro nikto nemá, a je to naozaj odolný, kvalutný, pekný a praktický model.

Uppababy Cruz V2

A ešte dve úplné novinky, ktoré za mňa vyzerajú úplne perfektne pre tvoje potreby: Mamas&Papas Strada.

Mamas&Papas Strada

A vynikajúci jazdne - no nie najlacnejší Nuna Triv. Hitovka v Amerike (ten dokonca už zoženieš aj u nás).

Nuna Triv

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli