Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nuna Triv je novinkou pre rok 2020. Je to relatívne ľahký a kompaktný mid-size model spĺňajúci kritéria na kočík použiteľný prakticky od narodenia. Konštrukcia je vybavená menšími kolesami, než ostatné Nuna modely - sú však dostatočne hrubé a odolné na to, aby prekonali všetky klasické nástrahy mestskej jazdy. Okrem toho je kočík vybavený klasickým individuálnym odpružením, ale i špecifickým odpružením pod sedadlom, vďaka ktorým bude pre dieťatko jazda hladšia aj na nerovnom teréne.

Športové sedadlo dokážeš v troch pozíciách sklopiť do pomerne hlbokého, nie však úplného ľahu. Sklon by však mal vystačiť aj pre deti, ktoré ešte úplne samostatne nesedia. Sedák je pre ich pohodlie mäkko polstrovaný a vybavený podložkou z Merino vlny, ktorá je výborne priedušná a vlhkosť odvádzajúca. Po jej odňatí odhalíš sieťovanú zadnú časť opierky chrbta, čo, najmä v lete, umožňuje maximálny komort prúdenia vzduchu. Ku kočíku patrí aj pláštenka.

Tým, že sa sedadlo dá zložiť v polovici, umožňuje kočíku jednoduché jednoručné skladanie aj v prípade, že je nasadené - a to v akomkoľvek smere. Zložený kočík sa pomocou integrovanného pásu dá jednoducho prenášať. Namiesto sedáku môžeš na konštrukciu nasadiť aj autosedačku, ale len značky Nuna - inovatívny kruhový Ring adaptér je súčasťou balenia kočíka. Kočík možno jednoducho zložiť aj s adaptérom, ktorý sa pri skladaní automaticky (a kompaktne) preloží. Voliteľnou je aj možnosť hlbokej vaničky Mixx - rovnakej, ako u modelu Nuna Mixx. Samozrejmosťou je aj výber množstva doplnkového príslušenstva.
Viac informácií na oficiálnej stránke Nuna Triv

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
8,8
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
110 × 51 × 87,5
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
64 × 53 × 39
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22,7
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.