Kombinovaný kočík pre dvojičky so sedadlami vedľa seba, do 70 cm na šírku (úzky výťah)

Zodpovedané
8. jan 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať na kočík pre dvojičky. Máme úzky výťah - cca 70 cm, dĺžka skoro 100 cm. Mala som vybratý Bugaboo Donkey Twin, ale ten má až 74 cm. Je prosím nejaký kočík, ktorý má menší rozmer a deti môžu byť vedľa seba?

Ďakujem

Ahoj,

vedľa seba a do 70 cm na šírku, to je ozaj dosť veľký problém. Jedna vec je konštrukcia. Nezabudni, že to bude znamenať aj ozaj zúžené sedadlá pre deti, čo z toho vyplýva.

Konkrétne mi napadá Mountain Buggy Duet, čo už sa ozaj ťažko dá zohnať a odporúčam prekutrať bazár.

Mountain Buggy Duet V3

Ak nie si proti, toto je asi naj voľba, akú máš - aj jazdne, ovládaním, aj možnosťou vaničiek, ktoré vieš prerobiť na dočasné otočné sedadlá.

Baby Monsters Easy Twin je ďalším takým, čo sa zmestí, ale tak už sú sedadlá inak riešené (neotočné). Vaničky však pridať dokážeš.

Baby Monsters Easy-Twin 3.0S Light

No a tam pomaly končíme. Inak ti už ostáva len model so sedadlami za sebou (ale tam zasa veľký pozor na dĺžku).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli