Kombinovaný kočík Riko Brano Ecco - je to dobrá voľba? Alebo akú podobnú kombináciu do 500 eur?

Zodpovedané
29. apr 2020

Dobry den,

nakolko som buduca prvorodicka tak sa stracam v tych kocikoch 🙈 Nieco som sa snazila pocitat, ale vsade je nieco ine. Zatial sa mi pozdava tento typ kocika: Riko Brano Ecco. Chcem sa opytat este, ci to pruzenie ma svoj vyznam, alebo je to len take akoze pruzenie.

Chcem nazor odbornika popripade odporucit este nejaky podobny typ kocika cenovo do max 500€.

Vopred dakujem.

Ahoj,

asi ťa sklamem, ale ja Riko Brano Ecco nemôžem odporučiť. Podľa mňa je to vyslovene peňazí nehodný model. Vanička je fajn, priestranná, dobre sa vozí, to je fajn. Ale nezabudni, keďže vanička je väčšinou to, na čo sa prvorodičky najviac zadívajú, že reálne ju využiješ cca pol roka, niekto aj dlhšie, niekto podstatne kratšie (ak napr. dieťatko vo vani ani nebude chcieť byť) a ty potom prejdeš na športovú časť, ktorá je to nekvalitná, extrémne nepriestranná - mohutná, priestor zaberajúca, ale s minimálnymi vnútornými rozmermi a mnohým mamičkám sa k tomu kazila. Takže za mňa nie, ešte aj rovnaká značka má už o čosi lepšie modely v ponuke, Brano už je zastaralý a nie podarený. Pruženie je každopádne fajn.

Riko Brano Ecco

Ak sa ti páči tento typ kočíka, teda robustná oválno-vaničková poľská kombinácia s odpružením, ja radšej odporučím podstatne overenejšiu (a s priestrannejšími športiakmi) značku Bebetto.
Modely ako Bebetto Luca alebo Bebetto Nitello sú cenovo dostupné, vyzerajú podľa tvojich požiadaviek.

Bebetto Luca 2018

Bebetto Nitello

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli