Kompaktný športový kočík pre dvojročného, ktorý po zložení zmestím za sedačku v aute

Zodpovedané
25. mar 2020

Ahoj Eli!

Hľadám kočík, ktorý by som po zložení nemusela dávať do kufra (vozíme tam dvoch psíkov v klietke, takže nie je tam ďalšie miesto), ale zmestil by sa za spolujazdcovu sedačku. Kočík využívam cca hodinku denne, rada by som už veľký predala a nechala len tento menší.

Ideálne, aby sa jednoducho ovládal a zmestil sa do neho takmer dvojročný syn. Strieška, farba a tieto ostatné veci sú mi úplne jedno. Jediné, čo by som si ešte želala je, aby kolieska úplne nehrkali (aj keď pri takýchto mini kočíkoch zázrak nečakám). Na cene nezáleží.

Ahoj,

Je krásne a veľmi ma potešilo, že máš jasné priority - skladnosť, funkčnosť a priestor a si ochotná podriadiť ostatné vlastnosti (dizajn, cenu) 🙂

Odporučím preto buď nový Cybex Eezy S+² - príde mi na to, čo hľadáš, najvhodnejší.

Cybex Eezy S+²

Možno by stál za zváženie aj Baby Jogger City Mini Zip (kvalitou, skladnosťou aj jazdne, aj keď opierka je kratšia). Z takých ozaj kompaktných spomeniem aj Ergobaby Metro, prípadne Easywalker Buggy XS.

Baby Jogger City Mini Zip

Ergobaby Metro

Easywalker Buggy XS

Z takých väčších, ale so špecificky kompaktným skladaním by som určite pozrela aj na Thule Spring.

Thule Spring

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli