Ktorá 3-kombinácia pre dvojičky je odpružená a zmestí sa do 90 cm širokých dverí?

Zodpovedané
18. sep 2023

Ahoj,

hľadám 3-kombináciu pre dvojičky do 500 - 600 eur. Musí byť odpružený, vhodný do terénu, možnosť otáčania športovej časti aj do protismeru. Šírka taká, aby prešiel cez 90 cm dvere. V kamenných predajniach sú väčšinou drahé značky.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na veľmi podobnú otázku odpovedala a odporučila by som Ti tie isté kočíky. Keďže sa nechcem opakovať, tak Ti sem moju odpoveď pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally