Ktorá dvojkombinácia kočíka má maximálne odpružené kolesá čiernej farby?

Zodpovedané
18. apr 2022

Ahoj,

zháňam verziu kočíka - hlboká vanička + autosedačka. Bez športovej časti. Po prvej predchádzajúcej skúsenosti by mi osobne viac vyhovovala takáto varianta.

Kočík by mal mať maximálne odpružené kolesá čiernej farby, ale sama sa neviem k takejto verzii dopracovať.

Ktorý kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

výber samostatných hlbokých kočíkov je trochu obmedzený, ponúka ich len pár značiek. Viac som ich rozpísala v tejto otázke z poradne. 🙂

Napríklad to môže byť Kunert Lazzio. Jedná sa o cenovo dostupný hlboký kočík, ktorý je odpružený a má bezúdržbové kolesá plnené gélom.

Vajíčko odporúčam zakúpiť kvalitné. Napríklad od značky Cybex a typ zvoliť podľa finančných možností aj požiadaviek (napríklad polohovateľnosť).

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia