Ktoré športové kočíky majú nafukovacie odpružené kolesá a predĺženú striešku?

Zodpovedané
15. mar 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom športových kočíkov.

Ktoré športové kočíky majú nafukovacie odpružené kolesá a predĺženú striešku?

Ďakujem

Ahoj,

nafukovacie kolesá a predĺženú striešku má veľa kočíkov.

Pomohlo by mi, keby si mi napísala viac požiadaviek - kam s kočíkom budeš jazdiť, aký máš cenový limit, či Ti nevadí vyššia hmotnosť, alebo by si chcela radšej skladnejší. Takto neviem, aký kočík presne hľadáš.

Napríklad tieto trojkolky:

Z klasických štvorkolesových to môžu byť:

Ak som sa Ti netrafila do vkusu, tak budem rada, keď mi napíšeš znova. Poprosím Ťa o viac požiadaviek, ktoré by mal kočík spĺňať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia