Ktoré značky kočíkov majú vaničku s predným odvetrávaním?

Zodpovedané
16. dec 2021

Ahoj,

potrebovala by som poradiť pri výbere kočíka.

Ktoré značky kočíkov majú vaničku s predným odvetrávaním?

Nestačí len odvetranie na strieške, ale aj na vaničke. Viem, že Joolz a ABC Design to majú. Ale chcela by som trochu cenovo dostupnejší kočík s takouto vaničkou.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

takúto vaničku majú viaceré značky kočíkov v kategórií cenovo podobných Joolz.

Napríklad nový Moon Relaxx Basic a aj jeho brat Moon Relaxx Edition majú predné odvetranie. Chýba im však zase náhľadové okienko na strieške.

Moon Relaxx Edition

Moon Relaxx Basic

Jeden model však pre teba mám v cenovej relácií 470 eur. Ide o Muuvo Quick 3.0. Tento model má vaničku odvetranú ventilačnou sieťkou v strieške ale aj ventilačným okienkom na bodu vaničky. Podrobný popis kočíka v kocikopedií ešte len pripravujem, tak ti posielam aspoň foto pre predstavu. Písala som o ňom aj na mojom blogu, ktorý nájdeš na mojom logine lulu_originally.

Muuvo Quick 3.0

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally