Ktoré značky vyrábajú podložky do kočíka Cybex Eezy S+²?

Zodpovedané
19. mar 2022

Ahoj,

hľadám značky, ktoré vyrábajú podložky do kočíka s dlhým prestrihom na chrbtové pásy (od pliec až po zadok). Mám kočík Cybex Eezy S+², kde sú pásy prišité na pevno a spojené. Preto mi klasické podložky s otvormi do kočíka nesedia.

Vieš mi dať nejaké odporúčania?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

podložky s najdlhšími vertikálnymi prestrihmi na pásy má značka Bugaboo. V ponuke má aj letné priedušné vložky, ktoré sú vhodné na leto, aby sa dieťa nepotílo. Sama som ju mala a môžem ju len odporučiť! 🙂

Ďalšia značka ma napadá Beztroska, ktorá má naozaj veľký výber farieb i motívov. Verím, že si vyberieš. 🙂

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia