Ktorý 2v1 kombinovaný kočík je lepší - G-mini Grand či Kinderkraft Veo?

Zodpovedané
11. nov 2019

Porad mi, prosim ta, ktory kocik je lepsi? G-mini Grand ci Kinderkraft Veo?

Ahoj,

Kinderkraft Veo i G-Mini Grand sú nesmierne podobné kočíky. Áno, sú tam nejaké (dizajnové) rozdiely, ale funkčne, cenovo, kvalitatívne i odpružením sú si podobné. Nevýhodu oboch vidím v predným ozaj malých penových kolieskach, pre ktoré s nimi terén nebude tvojím priateľom ani náhodou. Ak ti to neprekáža a si skôr mestská mamina, rozhodovala by som sa v takom prípade na základe kombinácie lepšej ceny, nižšej váhy (ktorú má Veo a dosť zaváži) a prípadnej lepšej skladnosti, ak máš malý kufor. Ak máš ale potrebu len mestského modelu a cena dosť zaváži, odporučím ešte CBX Onida Flex (predáva ho Brendon, za cca 150 eur), ktorý na mestské použitie na ten prvý cca rok a pol bude úplne super (aj pekný).

Kinderkraft Veo

G-Mini Grand

CBX Onida Flex

Ak by si predsa plánovala aj terén, odporučím zasa Kinderkraft Moov. Ako jeden z mála 2v1 modelov je naozaj že supersky odpružený, s veľkými kolesami vpredu aj vzadu a prejdete aj horšie nerovnosti. Je o čosi ťažší, ale to už tak nezaváži - ak teda hovoríme aj o terénnom využití.

Kinderkraft Moov

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli