Ktorý cestovný kočík má minimálne rozmery a dieťa sa v ňom riadne vyspí?

Zodpovedané
22. jún 2022

Ahoj,

hľadám cestovný kočík, v ktorom sa dieťa dokáže aj vyspať. Musí sa dať zložiť na veľkosť uloženia medzi sedačky auta. Teda po zložení si ho viem hodiť na plece a odniesť ako tašku. Mal by to byť lacný bazárový model len na občasný výlet pre ročné dieťa. Predĺžená strieška a skladovateľnosť sú podmienkou.

Plnohodnotný športový kočík Petite&Mars Royal máme, takže skutočne hľadáme len občasnú skladnejšiu verziu na výlet do auta, kde nie je kufor.

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam jednoznačne Joie Pact. Má veľmi kompaktné rozmery a zloženie zvládneš jednoducho jednou rukou. Ďalej oceníš dostupnú cenu, ľahkú hmotnosť (6 kg) a možnosť úplného ľahu aj s polohovateľnou opierkou nôh. Súčasťou výbavy je popruh a cestovná taška. Nevýhodou je nosnosť len do 15 kg, ale pre takéto malé dieťa je dostačujúce.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia