Ktorý cestovný kočík odporúčate pre 1,5 ročného syna?

Zodpovedané
10. máj 2021

Dobrý deň,

v súčasnej dobe riešim kúpu spratného cestovného kočíka. Uvažujem o nasledujúcich kočíkoch:

  • Maxi-Cosi Lara 2
  • Cam Compass
  • Chicco Ohlala 2
  • Baby Monsters Kuki
  • Hauck Swift X
  • Chicco Trolley Me
  • CBX Etu

Kočík bude doplnkovým kočíkom ku kombinovanému ktorý doma už máme. Mal by spĺňať úlohu cestovného kočíka, ľahko skladného do 150 eur, ľahkého na nosenie, určeného hlavne na nakupovanie, presun k doktorke eventuálne krátke vychádzky po meste. Výhodou je samozrejme možnosť napolohovať do ľahu pre prípadný spánok. Syn budeme mať 1,5 roka, výška do 85 cm.

Ktorý z vybraných kočíkov by ste mi odporučili?

Prípadne uvítam aj nejaký iný.

Ďakujem

Dobrý deň,

z týchto kočíkov, ktoré ste vymenovali by som radila kočík Cam Compass alebo Petite&Mars Up.

Cam Compass

Petite&Mars Up.

Skúste ešte ten Mars - dobrá cena a kvalita. Kočík sa nekazí a naozaj Vám zo skúsenosti poslúži.

Kociky.sk