Ktorý cestovný športový kočík je vhodný aj do snehu?

Zodpovedané
19. dec 2022

Ahoj,

hľadám cenovo dostupný športový cestovný kočík do každého počasia. Chystáme sa na zimnú dovolenku s polročným dievčatkom, ktoré ešte bez pomoci nesedí.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobnú otázku som nedávno odpovedala, tak Ti ju sem pripnem pre inšpiráciu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally