Ktorý čo najľahší kombinovaný kočík je vhodný do mesta a aj na výlety do prírody?

Zodpovedané
1. júl 2022

Ahoj,

hľadám kombinovaný kočík pre bábätko, ktoré by sa malo narodiť v novembri. Bývať budeme na dedine. Už máme štvorročnú dcérku, tak isto budeme chodiť na jar po výletoch.

Hľadám kočík, ktorý bude ľahký, ľahko skladateľny, priestranný (hlavne športová časť na obedňajši spánok) a vydrží aj prechádzky po rôznych terénoch.

Pozerala som Britax Strider M, Easywalker Harvey3, Joie Finiti. Rada by som kúpila kočík, ktorý vydrží až do konca kočíkovania. Nemusí byť ani najdrahší a zase ani najlacnejší.

Aký mi vieš poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

veľmi pekný výber kočíkov! 🙂

Mne sa či ako najlepšou voľbou Easywalker Harvey3. Má z uvedených kočíkov najväčšie kolesá s dobrým odpružením, najľahšie ovládanie, ľahké skladanie jednou rukou a celkovo je to kvalitný kočík s dobrými jazdnými vlastnosťami. Momentálne sa dá zakúpiť za výhodnú cenu, takže by som mu určite dala prednosť.

Ak by si chcela lacnejší variant, tak by som siahla skôr po Britax Strider M. Kolesá má menšie, ale jazdné vlastnosti má dobré vďaka centrálnemu odpruženiu.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia