Ktorý golfový kočík pre dvojičky sa zmestí do malého výťahu?

Zodpovedané
31. okt 2022

Ahoj,

chcem kúpiť golfový kočík pre dvojičky. Musí sa zmestiť do malého výťahu, ktorého šírka je 70 - 72 cm. Značku nepreferujem žiadnu.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

takéto špecialitky mám rada. Som rada, keď môžem pomôcť.

Cosatto Supa Dupa je jediný golfový kočík, teda typ rodičovskej rukoväte v tvare golfových palíc, ktorý by vyhovoval Tvojim kritériám maximálnej šírky do 72 cm. Jeho rozmery v rozloženom stave sú 103 x 72 x 70 cm. Výnimočný je aj nosnosťou sedadla pre každé dieťa, ktorá je až 25 kg. Má 13,8 kg váhu.

Ak pozriem kategóriu športových, tak skvelým kandidátom by bol aj Valco Baby Slim Twin. Problémom však je, že ho našom trhu neobjednáš. Je to kočík určený pre americký trh. Jeho rozmery rozloženom stave sú 104 x 66 x 83 cm.

No a cenovo najdrahším modelom je Baby Jogger City Tour 2 Double, ktorého šírka je 61 cm.

Pozri si aj tieto dvojičkovské kočíky, ktoré zodpovedajú šírkovým parametrom. Sú nimi Baby Monsters Easy-Twin 3.0S,Baby Monsters Easy-Twin 3.0S Light, Baby Monsters Kuki Twin a Mountain Buggy Duet V3.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally