Ktorý hlboký kočík je dobre ovládateľný a má veľkú vaničku?

Zodpovedané
28. apr 2022

Ahoj,

hľadám ľahký, šikovný, dobre ovládateľný hlboký kočík s veľkou vaničkou. Športový kočík mám po staršej Thule spring a som s ním spokojná.

Máš nejaké tipy?

Ďakujem

Ahoj,

výber samostatných hlbokých kočíkov je bohužiaľ trochu obmedzený, ponúka ich len pár značiek. Viac som ich rozpísala v tejto otázke z poradne.

Napadá ma napríklad Cybex Priam 4 alebo jeho starší model Cybex Priam 3. Dá sa zakúpiť len podvozok (súčasťou je rám sedenia) a zvlášť hlboká vanička, ktorá je priestranná a dobre odvetrávaná. Priam patrí medzi tie ľahšie kombinované kočíky a je veľmi ľahko manipulovateľný. Sama som ho mala a bola som s ním veľmi spokojná. Nevýhodou je vyššia obstarávacia cena. V Tvojom prípade by som išla pokojne aj do bazárovej kúpy, pokiaľ chceš len hlboký kočík. Ide o veľmi obľúbený model a dobre ho potom aj predáš.

Medzi tie ľahšie a skladnejšie, patria napríklad aj Hauck Vision X.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia