Ktorý hlboký kočík má priestrannú vaničku?

Zodpovedané
11. máj 2022

Ahoj,

hľadám obyčajný hlboký kočík s veľkou priestrannou vaničkou. Syn mal teraz dva mesiace a kočík, ktorý mám doma mu bude o chvíľu malý. Synček meria skoro 60 cm.

Hlboký kočík by som chcela používať až kým nebude sedieť, čiže možno ešte 6 mesiacov.

Nepotrebujem žiadne drahé modely. Preferujem bazárové, len nech je tam veľká vanička. Momentálne máme doma kočík Tako trojkombináciu s vnútornou dlĺžkou vaničky 73 cm.

Aký kočík je pre nás vhodný?

Ďakujem

Ahoj,

výber samostatných hlbokých kočíkov je bohužiaľ trochu obmedzený, ponúka ich len pár značiek.

Priestranné hlboké vaničky má napríklad značka Inglesina alebo Cam, tak by som sa zamerala na ne.

Konkrétne to sú napríklad tieto modely:

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia