Ktorý kočík do 350 eur má jedálenský pultík?

Zodpovedané
29. jún 2022

Ahoj,

už dlho hľadám športový kočík, ktorý by mal jedálenský pultík. Resp. aspoň možnosť dokúpiť ho.

Máš typy na kočíky s pultíkom do 350 eur?

Keď nájdem dobrý kočík, tak nie je šanca kúpiť pultík. Zn. Petite & Mars, Zopa, Valco, Baby design, atď. Viem iba o Kinderkraft Cruiser aj tam sú varianty XL a bez XL.

Aký je v nich rozdiel?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade. Dá sa zakúpiť aj vo verzii Sport, čo označuje nafukovacie kolesá. Oceníš u neho priestranné sedenie aj pre väčšie dieťa a zároveň ľahkú hmotnosť. Nechýba mu ani polohovanie nôh a chrbtovej opierky do úplného ľahu, nastaviteľná rukoväť, priestranný nákupný košík a ľahké skladanie aj ovládanie. Jedálenský pultík je k nemu dobre dostupný.

Možnosť jedálenského pultíka majú aj obľúbené modely Cybex Eezy S+² a Easywalker Jackey.

Čo sa týka kočíka Kinderkraft Cruiser, tak LX variant znamená, že má model gumové kolesá, ktoré sú odolnejšie ako penové. Nevýhodou je nosnosť iba 15 kg, takže pre väčšie deti nemusí byť dostatočná.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia