Ktorý kočík je skladný a má vyššiu nosnosť?

Zodpovedané
12. okt 2022

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Vôbec som netušila, že sú to dva rôzne kočíky.

Môžeš mi poradiť niečo šikovné a skladné ako Up s vyššou nosnosťou?

Používaný bude len na občasné krátke presuny po meste, na dovolenku. Rozmery príručnej batožiny spĺňať nemusí. Hlavne nech je ľahký a ľahko zložiteľný/rozložiteľný. Cena maximálne 150 eur.

Ďakujem

Ahoj,

som rada, že som Ti pomohla a poradila.

Ak si zvyknutá na Up., tak ho stačí iba vymeniť za novší model z roku 2022. Ten však za 150 eur nekúpiš.

Jeho bratský model Petite&Mars Cross by Ti mohol tiež skvelo vyhovovať.

Ak budeš používať kočík iba na krátke presuny po meste, no nie po kockách, tak odporúčam X-Lander X-Jive alebo X-Lander X-Follow.

Ak je však terén v meste horší, tak siahni radšej po niečom odolnejšom. Napr. po bazárovom modeli Gesslein Smiloo Cuby. Je to ultraľahký kočík so skladaním takým kompaktným, že sa bez problémov zmestí do prepážky pre príručnú batožinu v lietadle, ale tiež do väčšej tašky. Sedadlo je naviac polstrované priedušnou látkou vhodnou aj do teplých dní. Jeho súčasťou je tiež vymedzovací vankúš pod hlavičku. Striešku môžeš pre ešte lepšie odvetrávanie v zadnej časti rozopnúť.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally