Ktorý kočík je vhodný do terénu a zároveň vyzerá dobre v ochodnom centre?

Zodpovedané
26. jan 2023

Ahoj,

prosím o pomoc pri výbere nového kočíka - športiaka.

Naše požiadavky:

  • do terénu, ale nech vyzeráme dobre aj v obchodnom centre,
  • dlha strieška - malý nenávidí, keď mu do očí svieti slnko,
  • ľahký, spratny do auta - cestujeme veľa,
  • ľahko čistiaci,
  • s čiernym rámom,
  • cena do 200 - 300 eur.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

ak Tvoje „do terénu" znamená nerovnejší terén lesnej cesty a podobne, tak pri takomto nízko stanovenom rozpočte odporúčam jedine cenovo dostupný kočík Hauck Runner 2. Je to kočík pre nenáročných rodičov, ktorý je stavaný aj do terénu. Ale veľa z Tvojich požiadaviek nespĺňa.

Podobným modelom, ktorý však spĺňa Tvoje požiadavky je Thule Urban Glide 2. No ten je cenovo vysoko nad Tvojím rozpočtom.

Nedávno som na podobnú otázku odpovedala, tak Ti ju pripínam pre inšpiráciu. Skús zvážiť Tvoje požiadavky, pretože dizajn kočíka nie je všetko. V prvom rade je potrebné sa zamerať na bezpečnosť a funkčnosť.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally