Ktorý kočík je vhodný na beh a korčule a zmestí sa do výťahu, ktorý je široký 65 cm?

Zodpovedané
27. júl 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík do terénu. Ideálne by bolo, keby bol vhodný aj na beh a korčule. Problémom je rozmer výťahu: šírka 65 cm a dĺžka 90 cm.

Aký kočík vieš poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

potrebuješ veľmi špecifický kočík - zlúčenie parametrov terénny a zároveň beh a šport, plus rozmer výťahu - šírka 65 cm a dĺžka 90 cm.

Do úvahy prichádzajú dva modely: športový kočík Knorr Baby Joggy S Happy Colour a Chicco TRE. Nevýhodou Knorr je jeho malá dostupnosť na našom trhu a nízka 15 kg nosnosť.

Oproti tomu má Chicco až 22,5 kg nosnosť. Myslím si, že tento model kočíka Ti bude vyhovovať. Jeho rozmery po zložení sú: výška 120,5 cm, šírka 65 cm a dĺžka 86 cm.

Podobným modelom je Jané Trider, ktorý však nie je určený na beh a šport. A má tiež nízku 15 kg nosnosť.

A som na konci pri tak špecifických rozmeroch výťahu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally