Ktorý kočík má vysokú konštrukciu?

Zodpovedané
5. sep 2022

Ahoj,

hľadám trojkombináciu kočíka. Na značke mi nezáleží, ale konštrukcia musí byť vysoká. Manžela mám vysokého, preto hľadám taký kočík. Cena do 400 eur.

Aký kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala, môžeš si ju pozrieť:

Je ťažké odhadnúť, aký kočík by Ti sadol, keď jediné kritérium je výška. Neuviedla si ani jednu vlastnosť alebo funkciu, ktorú by si chcela. Takto by som Ti mohla uviesť dlhý zoznam kočíkov.

Ak Ti mám dobre poradiť, tak je dôležité uviesť tieto dôležité kritériá:

  • približná cena (najlepšie uviesť sumu do) - tú si uviedla do 400 eur,
  • vek dieťaťa,
  • terén, v ktorom sa najčastejšie pohybuješ (závisia od toho vhodné kolesá a odpruženie),
  • typ kočíka (dvojkombi, cestovný, športový, atď.),
  • funkcie, ktoré uprednostňuješ (otočnosť sedadla, farba, teleskopická rukoväť, atď.),
  • váha kočíka (najlepšie uviesť číselnú hodnotu do),
  • ostatné maličkosti, ktoré by kočíku nemali chýbať, ale prežijete bez nich (nánožník, držiak na pohár, reflexné prvky, atď.).

Možno Ti dôležitosť správneho výberu objasní aj náš článok:

Alebo si pozri naše video: Ako vybrať kočík?

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally