Ktorý kočík na štýl Moon s nafukovacími kolesami?

Zodpovedané
7. apr 2022

Ahoj,

hľadám kočík s nafukovacími kolesami. Páčia sa mi kočíky Moon. Ak sa však nemýlim, tak je len tá rada Air, kde sú kolesá nafukovacie.

Vieš mi poradiť niečo na štýl Moon?

Pri prvej dcére sme mali poľský a kolesá boli super, ale okrem toho bol o ničom.

Ďakujem

Ahoj,

nafukovacie kolesá majú kočíky Moon z radu Edition. Sú to napríklad tieto modely - Moon Rocca Edition, Moon Relaxx Edition a Moon Resea S Edition 2022.

Viac si o nich prečítaj v tejto otázke z poradne.

S označením Air, je to konkrétne model Moon Nuova Air.

Neviem z akého dôvodu nechceš práve kočík Moon, či kvôli vyššej cene či Tí na nich vadí niečo iné? 🙂 Budem rada, keď mi napíšeš znova a spíšeš mi všetky Tvoje požiadavky na ideálny kočík. Určite spoločne nájdeme ten NAJ.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia