Ktorý kočík od značky Cosatto?

Zodpovedané
27. sep 2018

Ahoj. Paci sa mi kocik Cosatto. Neviem, ktory si vybrat, aby bol vhodny od narodenia po vacsie dietatko, do snehu i na obrubniky v meste. Dik za rady.

Ahoj,

tu to veľmi záleží od rozpočtu. Čo sa snehu týka, určite by som sa vyhla ich golfkám či športiakom s jedným malým dvojkolieskom.
Ostáva ti tak buď ich najvyšší model - Ooba, alebo vyššia stredná trieda - Wow.

Mojím osobným favoritom je Wow - má naozaj mnoho wow funkcií a je zároveň krásny na pohľad. Do 2 a pol - 3 rokov vydrží určite. Ooba je drahšia a dizajnovo trochu špecifickejšia, výhodou sú však väčšie kolesá.

Cosatto Ooba

Cosatto Wow

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli