Ktorý kočík s hlbokou vaničkou ľahko zložím do malého auta?

Zodpovedané
9. nov 2021

Ahoj,

hľadám kočík s hlbokou vaničkou a ľahkým zložením do malého auta. Cena do 400 eur, najlepšie trojkombinácia. Terén - mesto, dedina. V kolesách sa nevyznám, takže neviem aké by mal mať. Kočík pre dieťa 0 - 3 roky.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

na dedinský terén sa viac hodia nafukovacie kolesá s odpružením, alebo po novom začali výrobcovia tento typ kolies nahrádzať gumovými kolesami plnenými penou. Poviem ti pravdu, pri cenovke do 400 eur teda nemám veľa priestoru. Ale niečo vymyslíme.

Skús si pozrieť model Kinderkraft Prime. Dostal nový dizajn, ale jeho konštrukcia je určená na väčšinu povrchov. Je pre hladší prejazd vybavený nafukovacími kolesami, ale aj dvojitým systémom odpruženia konštrukcie. Predáva sa v dvojkombinácií a k nej za pomoci adaptérov (tie sú dodávané spolu z kočíkom) dokupuješ voliteľné vajíčko.

Kinderkraft Prime

Ak by si bola ochotná pridať 100 eur, tak dostaneš fantastický a kvalitný model Moon Nuova Air. Odlišuje sa svojimi all-terrain nafukovacími kolesami. Pridanou vlastnosťou kočíkov Moon - Nuova Air nevynímajúc - je systém Circ Air dávajúci dôraz na priedušnosť materiálov a cirkuláciu vzduchu, ktoré spolu s matracom Träumeland vytvárajú príjemnú klímu pre tvoje dieťatko. Tento model je fantastický.

Moon Nuova Air

Pozri si aj El-Jot Diuk. Je to jednoduchý kombinovaný kočík robustnejších rozmerov za veľmi atraktívnu cenu. Elegantný look mu dodávajú celokoženkové poťahy nadstávb a minimalistický dizajn s kontrastnými prešívanými prvkami. Hliníková konštrukcia je plne odpružená a spolu s aretačnými nafukovacími kolesami vhodná aj do náročnejšieho terénu. Cena nového 3v1 sa pohybuje do 300 eur. Mamičky sú s ním spokojné.

El-Jot Diuk

Ak by si ale bola ochotná ísť do bazárových modelov, tak potom sa dostávame k úplne inej kategórií kočíkov. Pre tvoju inšpiráciu ti ukážem pár modelov.

Pozrime si Easywalker Harvey2. Tento kvalitný priestranný kočík je vhodný na dedinský terén. Okrem unikátneho moderného dizajnu sa tiež chváli vysokým komfortom jazdy, jednoduchým používaním a možnosťou využiť ho aj ako tandemový kočík pre dve deti. Je zároveň jedným z najľahších full-size a single-to-double kočíkov na trhu.

Easywalker Harvey2

Osobne odskúšaný Concord Camino ti vojde do kufra malého auta. Je to dobre ovládateľný kočík zvládajúci rôzne terény. Kvalitu a dizajn oceníš aj pri skrytých funkciách. Je to otočný nekorýtkový model, ktorý ťa skutočne prekvapí a nesklame.

Concord Camino

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally