Ktorý kočík s veľkou vaničkou sa dá hojdať?

Zodpovedané
17. jan 2022

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý sa dá hojdať. Teda mimo retro kategórie.

Ktorý z nich má väčšiu vaničku?

Ďakujem

Ahoj,

z tvojho zadania mi nie je celkom jasné či hľadáš iba hlboký kočík alebo dvojkombi, či trojkombi.

Medzi kočíky s hojdavým odpružením a väčšou vaničkou patrí Didibaby Classic Alu. Je to hlboký kočík, alebo kombinácia vaničkovej nadstavby a autosedačky. Kolesá sú na výber bezúdržbové penové, alebo terénnejšie nafukovacie. Vanička je dostatočne priestranná s vnútornými rozmermi 80 × 35 cm s možnosťou polohovania 2 cm hrubého matraca. Je dodávaná so zvýšeným nánožníkom. Na konštrukcii ju môžeš voziť v smere i prostismere jazdy. Voliteľnú autosedačku v zladených farbách naklikneš pomocou dodávaných adaptérov. Ku kočíku patrí aj prebaľovacia taška.

Didibaby Classic Alu

Medzi kočíky, ktoré patria do rady trojkombi a má trojité odpruženie - mechanické, pružinové, konštrukciou a môžeš ho hojdať do strany - pripomína hojdanie patrí Concord Neo. Je typický unikátnym dizajnom. Konštrukcia je vpredu špecificky tvarovaná do Y. Kolesá sú plne odpružené pre vyvážené jazdné vlastnosti. Športové sedadlo je umiestnené vyššie. Môžeš ho otočiť a nakloniť až do ľahu. Prispôsobiť sa dá aj opierka nôh. Pre väčšiu bezpečnosť je možné päťbodové popruhy uzamknúť, takže dieťa ich nerozopne. V poťahu otočného madla nájdeš integrovaný tenký nánožník. Striešku dopĺňa pripojiteľná slnečná clona vo výbave. Je dostupný v športovej verzii s dokúpiteľnými nadstavbami či v kombinácii. Na výber máš dve hlboké vaničky. Sleeper je pevnejšia a slúži aj ako autovanička. Kombinácia s ňou vytvorí Travel Set. Scout sa dá zložiť do rozmeru kabelky a kombinácia s ňou vytvorí Mobility Set. Na podvozok sedia tiež hlboké korby značky Jané či Be Cool.

Concord Neo

Ak som ti nepomohla, skús mi napísať opäť a buď konkrétnejšia v kritériách. Samozrejme sa nezabudni pripomenúť, nakoľko poradňa je anonymná.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally