Ktorý kočík sa najviac podobá kočíku GB Hardy?

Zodpovedané
19. jún 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť pri výbere kočíka.

Ktorý kočík sa najviac podobá kočíku GB Hardy?

Musí byť však ľahší, ľahšie ovládateľný a mať nastaviteľné madlo.

Ďakujem

Ahoj,

chýbajú mi informácie od Teba, či chceš len čisto športový kočík alebo dvojkombináciu.

Ak chceš otočný model rovnako ako je GB Hardy, tak určite odporúčam Valco Baby Snap Ultra Trend s dokúpenými nafukovacími kolesami. Jedná sa o jeden z najľahších otočných modelov, ktorý je dostatočne priestranný a má super dlhú striešku. Na využitie kočíka už od narodenia sa dá k nemu dokúpiť aj hlboká vanička. Samozrejmosťou je ľahké ovládanie, dobrá skladnosť aj nastaviteľná rukoväť.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia