Ktorý kočík značky Moon je vhodný do mierneho terénu a pre bábätko narodené v zime?

Zodpovedané
19. jún 2022

Ahoj,

páčia sa mi Moon kočíky.

Ktorý kočík značky Moon je vhodný do mierneho terénu a pre bábätko narodené v zime?

Ďakujem

Ahoj,

ak sa budeš pohybovať aj v ľahšom teréne, a nie len v meste, tak by som sa zamerala na tieto modely kočíkov, ktoré majú dobré odpruženie - Moon Resea S a Moon Rocca Basic.

Patria medzi ľahšie a skladnejšie kočíky. Modely s označením Basic majú bezúdržbové kolesá, teda gumové s výplňou, ktoré sú do ľahšieho terénu dostačujúce.

Pokiaľ budeš vyrážať na prechádzky do prírody, kde je zhoršený terén, tak odporúčam viac nafukovacie kolesá. Kočíky vďaka nim majú ľahšie ovládanie a lepšie jazdné vlastnosti, a to vďaka ich prirodzenému pruženiu.

Modely s nafukovacími kolesami sú označené ako Edition. Konkrétne sú to modely - Moon Relaxx Edition, Moon Rocca Edition alebo Moon ReSea S Edition (2022) .

Okrem kolies sa líšia aj odvetrávaním v hlbokej vaničke, kvalitnejším matracom značky Träumeland a prešitím na madlách

Viac som sa o týchto modeloch rozpísala v tejto otázke v poradni.

Samozrejmosťou je priestranná hlboká vanička s predlžovacou strieškou a náhľadovým okienkom, obojsmerné športové sedenie s polohovaním nôh, nastaviteľná rukoväť, ľahké skladanie a veľmi dobré jazdné vlastnosti aj ľahké ovládanie. Celkovo sa jedná o veľmi obľúbené kočíky, s ktorými sú mamičky spokojné, takže nech sa rozhodneš pre akýkoľvek model, tak verím, že budeš spokojná.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia