Ktorý lacný športiak zvládne mierny terén?

Zodpovedané
2. aug 2021

Ahoj,

hľadám dobrý športiak, ktorý zvládne aj mierny terén. Cena maximálne 150 eur. Chcem, aby nehrkal a nevŕzgal. Mal by mať veľkú striešku, váhová kategória nehrá rolu.

Pokukujem po Petite&Mars Move.

Aký je Tvoj názor?

Ďakujem

Ahoj,

o kvalite Move sa tu už v poradni čo to popísalo. A môj názor je pomerne rovnaký.

Čo sa týka Petite&Mars Move je síce minimalistický mestský športový kočík za dostupnú cenu. Aj keď má samozrejme svoje mušky, napr. pomerne krátke pásy na zapútanie dieťatka a nemá také prepracované ložiská ako jeho kolega Petite&Mars Street. Ak by som vyberala z týchto dvoch, asi radšej vezmem Street.

Petite&Mars Move

Petite&Mars Street+

Keďže ale tvojou prioritnou požiadavkou je aby nevŕzgal a nehrkal. Viac ti v tvojej cenovej kategórií odporúčam Gesslein S4, Kinderkraft Grande LX, Britax B-Motion 4 Plus**.

Gesslein S4 Air+

Kinderkraft Grande LX

Britax B-Motion 4 Plus

Skús sa tiež pozrieť radšej na drahší kvalitnejší bazárový kočík do 150€ ako nový, ktorý potom nesplní tvoje očakávania.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally