Ktorý ľahký a skladný športový kočík má cenu okolo 300 eur?

Zodpovedané
3. okt 2022

Ahoj,

prosím o radu pri výbere športového kočíka. Aktuálne mám doma športový z dvojkombinácie Moon Resea S 2021. Som s ním maximálne spokojná (aj s vaničkou, aj so športovým), ale 17-mesačné dieťa sa mi do neho zmestí len tak tak.

Požiadavky:

  • cena +-300 eur,
  • ľahký,
  • skladný,
  • priestranný,
  • vhodný aj do ľahšieho terénu.

Páči sa mi Joolz Aer, ale ten má asi kratšie sedenie.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

zaujímavé je, že hľadáš kočík do +-300 eur a hneď uvedieš 500-eurový kočík.

Joolz Aer je kočík primárne určený na cestovanie. Ak však nazývaš ľahkým terénom mesto alebo rovnejší terén na výletoch, tak choď do neho. Má však malé kolesá, ktoré nie sú prispôsobené na prejazd prípadným snehom.

Ak však chceš niečo štýlové, čo prejde aj sneh, tak si pozri Bugaboo Bee 6. Jeho priestranné otočné sedadlo ponúka možnosť úplného ľahu a aj kolmého sedu. Ja mám doma jeho predchodcu Bugaboo Bee 5. Je to top kočík a môžem Ti ho vrelo odporúčať.

Ak chceš niečo neotočné a až do konca kočíkovacieho obdobia, zároveľ elegantné, tak si pozri aj cenovo dostupný model Peg-Pérego Selfie.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally