Ktorý otočný športový alebo golfový kočík do 120 eur?

Zodpovedané
13. feb 2019

Ahoj,

vôbec sa nevyznám v týchto kočiaroch, no najbližšie dni musim nejaký objednať. Hľadám taký, aby bol pevnejšej konstrukcie, ale zároveň ľahko skladný do auta. S dobrou strieškou, kde je dieťatko dobre chránené pred vetrom, a otočný aj smerom k matke. Samozrejme v dobrej cene - do cca 120 €.

Ahoj,

ak sa bavíme o novom, skladnom a otočnom kočíku s dobrou strieškou v cene do 120 eur, tak nový je pomerne dosť problém. Niečo s neotočným sedadlom si viem jednoducho predstaviť, ale aby bol pevný, zároveň skladný a pritom otočný, možno by som skôr pozrela bazár.

Modely ako Valco Snap Ultra, Graco Evo (pozor, je to tvrdší kočík) či Cybex Balios S by si možno z druhej ruky zohnala celkom rozumne.

Graco Evo

Cybex Balios S

Čo sa nového týka, tak za približne 150 eur vieš zohnať otočné golfky Baby Jogger Vue, čo je v tvojej kategórii myslím si naozaj dobrým riešením.

Baby Jogger Vue

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli