Ktorý otočný športový kočík odporúčaš pre 6 mesačného chlapca?

Zodpovedané
10. aug 2021

Ahoj,

hľadám otočný športový kočík v oboch smeroch. Kočík musí ísť do úplného ľahu a najlepšie by bolo, keby mal predĺženú striešku.

V kočíku budem voziť 6 mesačného syna. Bude používaný hlavne v meste, ale ak by zvládol aj menší terén, tak by to nebolo na škodu.

Ktorý kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

pozri sa na kočík Cybex Talos S Lux alebo jeho menej terénneho brata Cybex Balios S. Oba sú veľmi pohodlné, spratné jednou rukou s XXL strieškou. Využitie v meste aj v teréne.

Cybex Talos S Lux 2020

Cybex Balios S

Spomeniem tiež známy mestský Mamas&Papas Sola City, ktorý vyniká svojou pohodlnosťou ako aj jeho brat Mamas&Papas Armadillo Flip XT.

Mamas&Papas Sola 2

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2

Určite si pozri aj Easywalker Rudey, ktorý aj so svojou ne-XL stieškou jej polohovaním sa dokáže priblížiť k dieťaťu a plnohodnotne ho chrániť.

Easywalker Rudey

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally